Skip to main content

Kontakt

© hydraulika.pro - Dalmedia Lampka Damian, Racibórz ul. Węgierska 4. Powered by kozubek.info.

Systemy instalacji

Systemy instalacji sanitarnych. Odkurzacze centralne, inst. sanitarne inst CO, hydrofowy, stacje uzdatniania wody.
Systemy instalacji

instalacje wod-kan

Wykonujemy instalacje wodną i kanalizacyjną wewnętrzną w nowych budynkach oraz modernizujemy istniejące już instalacje. Wykonujemy również zewnętrzną instalację, przyłącza do budynków, studzienki, instalację odprowadzającą wodę z rynien.
SYSTEMY INSTALACJI

Komleksowe wykonanie łazienek

Współpracujemy z firmami zajmującymi się wykończeniami budowlanymi. Dzieki konsultacją podczas pracy i w wyniku wspólnego działania inwestor jest zadowolony z efektów naszego przedsięwzięcia.
SYSTEMY INSTALACJI

Instalacje gazowe

Posiadamy niezbędne uprawnienia i certyfikaty dopuszczające do wykonywania instalacji. Oferujemy montaż instalacji z rur miedzianych łączonych kształtkami zaprasowanymi, jak również w technologiach tradycyjnych np. z rur stalowych spawanych. Wykonujemy przeglądy i kontrolę szczelności instalacji i urządzeń gazowych. Zajmujemy się konserwacją i naprawą kuchenek gazowych, przepływowych podgrzewaczy wody i kotłów co.
SYSTEMY INSTALACJI

hydrofory

W zależności od zapotrzebowania dobieramy odpowiednie zestawy hydroforowe: kompaktowe wykorzystywane w ogródkach, domach letniskowych, domach jednorodzinnych zasilające dodatkową instalację do spłuczek, punktów czerpalnych w pomieszczeniach gospodarczych; duże zestawy hydroforowe, które są podstawowym źródłem zaopatrywania domu jednorodzinnego tylko z własnego ujęcia. Dodatkowo na instalacji hydroforowej montujemy zabezpieczenie termiczne oraz zabezpieczenie przed suchobiegiem. Wykonujemy również pełną automatykę w budynkach, w których istnieje podwójna instalacja wodna, umożliwjająca samoczynną regulację zaopatrywania instalacji z hydrofora lub wody miejskiej.
SYSTEMY INSTALACJI

Stacje uzdatnia

Stacje uzdatniania, których montaż oferujemy to specjalistyczne filtry oraz urządzenia, wykorzystujące nowoczesne technologie takie jak: odżelazianie, zmiękczanie, demineralizację. Właściwości przefiltrowanej wody odpowiadają kryteriom krajowym oraz Unii Europejskiej.
SYSTEMY INSTALACJI

Centralne odkurzacze

Posiadamy kompletne systemy centralnego odkurzania firmy Tubo. System składa się z jednostki centralnej (odkurzacza), instalacji rur ssących PCV, gniazd ssących/automatycznych szufelek, do których bezpośrednio podłączany jest elastyczny wąż, szeregu akcesoriów do sprzątania, które są kompatybilne z elastycznym wężem i umożliwiają wygodne i bezproblemowe odkurzanie różnych powierzchni podłogowych, mebli, firan, ścian. Jeżeli posiadasz instalację innej firmy dobierzemy adapter, który umożliwi podłączenie odkurzacza czy akcesorii Tubo.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z nami.
Odpowiemy na na każde nurtujące Cię pytanie.